Idea:

Obozy sportowe to jeden z najlepszych sposobów na zbudowanie życiowej formy. Pomagają przygotować się do nowego sezonu i zdobyć doświadczenie, ale także zobaczyć i zwiedzić nowe niesamowite miejsca.

Jeżeli planujesz w kolejnym sezonie starty w biegach górskich, ultra to trening w warunkach zbliżonych do zawodów jest bardzo ważnym elementem. Może zastanawiałeś się, w jaki sposób najlepiej przygotujesz się do Zimowego lub Letniego Ultra-Janosika? do Bojko Trail? do Ultra Roztocza? Dajemy Ci niepowtarzalną okazję poznania tras którymi poprowadzone są te biegi, potrenowania na najciekawszych jej fragmentach i zwiedzenia pięknych zakątków Tatr / Spisza / Pienin / Bieszczad Ukraińskich / Roztocza. Na naszym obozie pod okiem trenerów poznasz środki treningowe, sposoby i metody przygotowania do takich biegów. Ponadto jak na zbójów przystało będziemy się bawić i szaleć w gronie innych podobnych nam „wariatów”.

 

TERMINY W ROKU 2019:


11 - 18.08.2019r - OBÓZ BIEGOWY - ULTRAJANOSIK - TATRY - obóz dedykowany uczestnikom trasy POMSTA jANOSIKA oraz LEGENDA - formuła jakiej jeszcze nie było, a w cenie pakiet startowy na Pomstę lub Legendę!

19 - 22.09.2019r - OBÓZ BIEGOWY - BOJKO - Bieszczady Ukraińskie - magiczne orkryte barwą jesieni pełne dzikości zapomniane tereny zakarpackie!

17 - 20.10.2019r - DALMACJA ULTRA TRAIL - zorganizowany wyjazd na zawody partnerskie do Chorwacji  http://dalmacijaultratrail.com/

12 - 15.12.2019r - OBÓZ BIEGOWY - NIEDZICA - SPISZ - TATRY - cudowne zakończenie sezonu biegowego 2019r w wyjątkowych okolicznościach przyrody na trasach Janosikowych zmagań, ale biegane z innej strony!!!

 

 

Za nami już:


07 - 10.02.2019r - OBÓZ SKITOUROWY - ZDZIAR - SŁOWACJA - MAGURA SPISKA / TATRY -  skierowany głównie dla osób poczatkujących, które chcą spróbować jak to się te wycieczki na nartach je!

19 - 22.02.2019r. - OBÓZ SKITOUROWY - ŻDENIEWO - UKRAINA - BIESZCZADY WSCHODNIE - skierowany głównie dla osób już umiejących jeździć na nartach - dziewicze tereny, surowe Bieszczady i relaks w baniach!

 
04 - 07.04.2019r - OBÓZ BIEGOWY - ZWIERZYNIEC - ROZTOCZE - piękno krainy konika roztoczańskiego na terenach Magicznego Roztocza z otoczką SPA!


Wszystkie pytania, sprawy związane z obozami prosimy kierować na adres: obozy@ultrajanosik.pl

Zapraszamy, bo my Wiemy o co biega!!! 

 

Kadra Trenerska:

Michał Gąsiorski – Trener Lekkiej Atletyki i nadal czynny zawodnik. Magister Wychowania Fizycznego i instruktor kulturystyki.

Ryj Balona

 

Jako zawodnik zaczynał od biegów średnich. Obecnie specjalizuje się w biegach długodystansowych. W 2015r debiutował na dystansie maratonu z wynikiem 2:23:08. Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski na różnych dystansach. Medalista Akademickich Mistrzostw Polski w biegach przełajowych.

Obecnie trenuje amatorów biegania. Trener grupy biegowej „Stajnia Balona”. Prowadzi warsztaty, wykłady oraz treningi dla firm, amatorskich grup biegowych i osób indywidualnych. Pracuje, również z triathlonistami i piłkarzami. Ponadto pomaga w zrzucaniu „zbędnych kilogramów” pracując jako trener w klubie fitness.

 

Sławek Konopka – Twórca Janosikowych biegów, UltraRoztoczańskiej przygody oraz fascynującego Bojka.

fot-0660

 

Magister Inżynier zmęczenia materiałowego zawodnika biegów ultra. Przewodnik górski Beskidzki / międzynarodowy przewodnik górski UIMLA / przewodnik górski Ukraiński ROVIN , Trener Personalny, Instruktor Ratownictwa Wodnego i Nurkowania, etc. Uczestnik większości biegów ultra w Polsce i Europie, miłośnik orientacji i biegania leniwego :-)